Web & Mobil Yazılım

Sciespo Web & Mobil Yazılımı

Mobil App’ler yani mobil uygulamalar akıllı telefon ve tabletler için özel olarak tasarlanan ve kodlanan yazılımlardır.

İnternet trafiği artık yüzde 70’lerin üzerinde mobil cihazlarla sağlanıyor. Kullanıcı alışkanlıkları tamamen mobile kaymış durumda. Böyle bir dünyada mobil uygulamalar artık markalar için vazgeçilmez bir iletişim ve pazarlama aracı haline geldi. 360° Dijital olarak akıllı telefonların dönüştürdüğü günümüz dünyasında en son arayüz trendleri (UX/UI) ve kodlama tekniklerini bir arada kullanarak mobil uygulama geliştirme hizmeti veriyoruz.

Sciespo Dijital olarak dijital dünyada yerinizi almanızı sağlıyor, şirketinizi yansıtan size özel web çözümleri üretiyoruz. Strateji ve Hedeflerinizi şirket vizyonunuza göre kurumsal ihtiyaçlarınızı tamamlayan çalışmalar oluşturuyor, mobil uygulama üzerinde çalışan yazılımlar üretiyoruz.

Günümüzde Mobil uygulama geliştirmenin olmazsa olmaz sebepleri ise;

  • Mobil cihazlar üzerinden internete erişenlerin sayısında gün geçtikçe artış olması
  • Artık bilgisayar başına geçmeden mobil cihazlar üzerinden birçok işlem gerçekleştirilebiliyor olması
  • Geniş kullanım alanına sahip olması
  • Daha hızlı ve kolay kullanıma sahip olması nedeniyle mobil app’ler web sitelerine göre çok daha cazip sayılıyor.

Bu bakımlardan mobil uygulamaların önemi ilerleyen yıllarda daha fazla aratacak gibi. Siz de firmanız için özel bir web veya mobil uygulama tercih ediyorsanız bu konuda taleplerinizi değerlendirip çözüm tekliflerimizi sunmak isteriz.

Müşterilerinize yeni modellerinizi daha hızlı sunmak, anlık geri bildirimler almak, ekibinizi uzaktan kolayca yönetmek istiyorsanız, işinize daha fazla hâkim olmayı kolaylaştıran kurumsal yazılım çözümlerinden yararlanabilirsiniz. Alanında uzman yazılım ekibimizle iletişime geçerek, ücretsiz çözüm analizi alabilirsiniz.

Call Now ButtonBizi Arayın