Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Sevdiği işi yapan, Dijital dönüşümü çok yakından takip eden, Beraber çalıştığı markaların başarısına ortak olmaktan mutluluk duyan tercübeli, yaratıcı ve dinamik bir ekibiz

Sciespo, alanında uzman ve tercübeli bir ekipten oluşan, Dijital dünyada var olmak isteyen markalarına 360° hizmetler sunan bir dijital pazarlama ajansıdır.

Dijitale dair dünya çapındaki trendleri yakından takip ediyor, markalarımıza minimum maliyetler ile en efektif dönüşümleri almaları için destek veriyoruz. Markaların veya kurumların dijital dünyada varlığını, görünürlüğünü ve marka bilinirliğini arttırmak için analizler yapıp doğru stratejiler geliştiriyoruz. İş ortaklarımızın hedef kitlelerine direkt olarak ulaşmasını sağlayacak yol haritaları çiziyor ve yönetiyoruz.

Online pazarlama mecralarının kullanımının yaygınlaşmasıyla markaların ve işletmelerin dijital platformlarda yer almasına oldukça önem veriyoruz. Bu doğrultuda 360 derecelik bir strateji geliştirerek markanızın tüm dijital hedeflerini karşılamak için hizmetler sunuyoruz.

Dikkat çekici ve yenilikçi bir pazarlama stratejisiyle belirlenen hedef kitle ile sürdürülebilir, analiz edebilir ve raporlanabilir iletişim planları kurguluyoruz. Dünya’ya açılmaya hazır olan dinamik web sitelerin ve markalaşma yolunda ilerleyen işletmelerin, dijital platformlardaki ihtiyaçlarına doğru çözümler sunan digital partneri oluyor ve büyümelerine şahitlik ediyoruz.

Farklı sektörlerde faaliyet gösteren birçok markaya;

  • Kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtabilmesi için yazılım ve grafik tasarım hizmeti sunduk ve sunmaya devam ediyoruz.
  • Dijital platformlarda daha iyi konumlanması için 360° Dijital pazarlama stratejileri geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz.
  • Ulaşılan hedef kitle ile daha iyi bir iletişim kurmak için sosyal medya hesap yönetimi hizmeti sunduk ve sunmaya devam ediyoruz.
  • Google reklamları ve Sosyal medya reklamları ile minimum harcamalar yapıp maksimum geri dönüşler ve cirolar elde ettik ve etmeye devam ediyoruz

 

Neler yapabildiğimizin ve nasıl bir yol izlediğimizin yanı sıra markanızın fizibilisini çıkararak, şuan ki durumunuzun analizini ücretsiz bir şekilde sunuyoruz.

 

 

Neden Biz?

Sevdiğimız işi yapıyor, Dijital dönüşümü çok yakından takip ediyor ve Beraber çalıştığımız markaların başarısına ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Doğru Strateji

Markalarımız için dijital pazarlama stratejisi kurgularken markanın duygusunu, hedef kitlesini, satış kanallarını, geçmişteki durumlarını, markanın dijital platformlardaki izini ve markanın hedefleri gibi birçok konuyu bir arada ele alıyoruz

Doğru Hedef Kitle

Markalarımız için doğru hedef kitleyi bulmak için detaylı bir analiz yapıyor ardından şu soruları soruyoruz. Hedef kitlemiz kim ? Yaşı, Cinsiyeti, Maddi Durumu, İlgi Alanı ve İstekleri Ne ? Hangi pazarlama kanallarında vakit geçiriyor ? Bizi ne kadar tanıyor ? Gibi bir çok metriği ele alıyor ve doğru hedef kitlemizi belirliyoruz.

Call Now ButtonBizi Arayın